ČLANSKI PAKETI:

50% popusta na godišnje premije dajemo:

• redovnim studentima do 25.g. (uz predočenje indeksa)
  • osobama starijim od 65.g.
  • osobama s invaliditetom više od 50% (uz predočenje rješenja o invalidnosti)

POSEBNE POGODNOSTI ZA ČLANOVE AK VINKOVCI:

• 15% popusta na sve automehaničarske usluge i 10% na rezervne dijelove u servisu Automehanika Vinkovci

SHOW YOUR CARD

ČLANSTVO PRAVNIH OSOBA

Dosad su pravne osobe za članstvo plaćale 250 kuna. Od sada će plaćati koliko i fizičke osobe, dakle nema uvećanja cijene za prvo članstvo, a za svako sljedeće članstvo cijena ostaje ista. Članska prava i pogodnosti mogu ostvariti zaposlenici te tvrtke (sama tvrtka ne može ostvariti to pravo).

Za sve tvrtke razvili smo sustav HAK asistencija i o njemu se možete informirati na službenoj internet-stranici asistencija.hak.hr, upitom na e-mail hakasistencija@hak.hr ili pozivom na broj 044/691 060.

POTREBNI DOKUMENTI ZA UČLANJENJE:

• OSOBNA ISKAZNICA

VAŽNI BROJEVI:

• pomoć na cesti 1987
  • stanje na cestama 062/777-777
  • služba za korisnike 0800 9987

HAK REVIJA

UČLANI NOVOG ČLANA I IZABERI POKLON!

Dosad ste mogli učlaniti novog člana u HAK i izabrati poklon. Paleta tih poklona s vremenom je postala sve bogatija. Učlanite li novog člana u članski paket START moći ćete izabrati jedan od sljedećih poklona: putnu termos čašu, malu putnu torbu, platnenu torbu ili pak kapu KUBU.
Odlučite li se za učlanjenje te iste osobe u članski paket OPTIMUM moći ćete birati između: jastuka, malog putnog alata, putne torbice za pojas, te baterijske lampe.
Smatrate li da je Vašem prijatelju potreban članski paket EUROPA, prilikom njegovog učlanjenja Vi birate između: multifunkcijskih kliješta, stiliziranih podlošaka za čaše, memorijske kartice, te dekice.
Zasigurno ćete u ponuđenoj paleti poklona pronaći nešto što Vam je potrebno. To je sasvim dovoljno razloga da, uz sva članska prava i pogodnosti koje Vam HAK nudi, dovedete nove članove.

Pogledajte popis poklona

HAK PREPORUČUJE

je sustav popusta na usluge članovima koji Hrvatski autoklub razvija već dugi niz godina. Razvijajući ovaj sustav HAK želi omogućiti svojim članovima korištenje usluga pod što povoljnijim uvjetima i to u hotelsko-turističkim objektima, servisima, autoradionicama, kampovima, trgovinama i u drugim djelatnostima vezanim uz putovanje,odmor, održavanje ili popravak vozila, kupovinu rezervnih dijelova i drugih roba i usluga kod partnera uključenih u ovaj sustav.

Popuste na usluge, u pravilu od najmanje 10%, članovi HAK-a mogu ostvariti temeljem važeće članske iskaznice HAK-a ili zajedničke kartice HAK- Diners Club, a kada usluge koriste u hotelskim i ugostiteljskim objektima, pravo popusta imaju i članovi obitelji, odnosno osobe koje se u trenutku korištenja usluge nalaze u društvu s članom.

S HAK-om se štedi i kod partnera na području Grada Vinkovaca:

UZ PREDOČENJE VALJANE HAK ILI HAK-DINERS KARTICE

• Borovo d.o.o.
  • Ghetaldus optika d.o.o.
  • Automehanika d.o.o.
  • Servis za bicikle vl. Gordana Maršić
  • Učilište Modus
  • Gloss, obrt za uljepšavanje